Home

baricadă Paşte Pe punctul de steaua dinamo 12 septembrie Descuraja pe Actual

Video | Ce spunea Gabi Torje pe 12 septembrie 2021, după 0-6 cu FCSB: ” Dinamo nu va retrograda, se va bate pentru play-off”

Moment istoric în eternul derby din România: Cea mai mare diferență de scor  din toată istoria
Moment istoric în eternul derby din România: Cea mai mare diferență de scor din toată istoria

FCSB, căpitan neașteptat cu Dinamo! Cine ar urma să fie „șeful” din teren  al lui Edi Iordănescu
FCSB, căpitan neașteptat cu Dinamo! Cine ar urma să fie „șeful” din teren al lui Edi Iordănescu

FCSB a „dresat-o” pe Dinamo în „Derby de România”! Roș-albaștrii și-au  umilit rivala de moarte, scor 6-0. Video - Fanatik.ro
FCSB a „dresat-o” pe Dinamo în „Derby de România”! Roș-albaștrii și-au umilit rivala de moarte, scor 6-0. Video - Fanatik.ro

Derby-ul Steaua - Dinamo a fost reprogramat

Steaua nu a avut nicio ocazie în afară de cele 6 goluri... | Argumentul.ro

Eternul derby - Wikipedia

Ultima Fază - Liga 1, Etapa a 8-a: FCSB - Dinamo 6️⃣ - 0️⃣ In minutul 37,  la scorul de 1-0, Steliano Filip a fost eliminat usor de arbitrul Istvan  Kovacs. ➡
Ultima Fază - Liga 1, Etapa a 8-a: FCSB - Dinamo 6️⃣ - 0️⃣ In minutul 37, la scorul de 1-0, Steliano Filip a fost eliminat usor de arbitrul Istvan Kovacs. ➡

Câte bilete s-au vândut pentru derby-ul Steaua - Dinamo (18 aprilie, ora  19:00) | Sport.ro
Câte bilete s-au vândut pentru derby-ul Steaua - Dinamo (18 aprilie, ora 19:00) | Sport.ro

Dinamo și CSA Steaua și-au aflat adversarele din play-off-ul Cupei României  - HotNews.ro
Dinamo și CSA Steaua și-au aflat adversarele din play-off-ul Cupei României - HotNews.ro

Steaua- Dinamo. Umilință majoră pentru „câini”: steliștii le-au aflat  scenografia!
Steaua- Dinamo. Umilință majoră pentru „câini”: steliștii le-au aflat scenografia!

ROMÂNIA / LNR 2023: Dinamo și Steaua se înfruntă din nou în „eternul  derby”. E în
ROMÂNIA / LNR 2023: Dinamo și Steaua se înfruntă din nou în „eternul derby”. E în

Șapte persoane au fost reținute în ancheta privind incidentele de la meciul  Steaua-Dinamo din 9 septembrie - focuspress.ro
Șapte persoane au fost reținute în ancheta privind incidentele de la meciul Steaua-Dinamo din 9 septembrie - focuspress.ro

Etapa a VI-a: Dinamo 1-2 Steaua

Steaua - Dinamo, sub FCSB - Farul ca număr de spectatori. Decizia care a  lămurit disputa
Steaua - Dinamo, sub FCSB - Farul ca număr de spectatori. Decizia care a lămurit disputa

FCSB - Dinamo, ora 21.00 | Cine sunt singurii fotbaliști care au jucat în  Derby de România și au marcat în ambele porți + 10 antrenori au condus cele  două echipe
FCSB - Dinamo, ora 21.00 | Cine sunt singurii fotbaliști care au jucat în Derby de România și au marcat în ambele porți + 10 antrenori au condus cele două echipe

CSA Steaua - Dinamo 2-0, derby incendiar în Ghencea

Atmosferă senzațională înainte de Dinamo - CSA Steaua!

Arena Națională a fost în flăcări! Au zburat sute de torțe la Dinamo - CSA  Steaua! Meciul a fost oprit | Sport.ro
Arena Națională a fost în flăcări! Au zburat sute de torțe la Dinamo - CSA Steaua! Meciul a fost oprit | Sport.ro

Coregrafie spectaculoasă în FCSB - Dinamo. Fanii roș-albaștrilor și-au luat  revanșa după 4 ani
Coregrafie spectaculoasă în FCSB - Dinamo. Fanii roș-albaștrilor și-au luat revanșa după 4 ani

FCSB - Dinamo LIVE VIDEO, 12 septembrie, 21:00, Digi Sport 1 | S-a stabilit  prețul biletelor. Cum pot fi achiziționate
FCSB - Dinamo LIVE VIDEO, 12 septembrie, 21:00, Digi Sport 1 | S-a stabilit prețul biletelor. Cum pot fi achiziționate

Programul etapei a 8-a din Liga 1. FCSB-Dinamo se va juca după pauza pentru  meciurile din preliminariile CM 2022
Programul etapei a 8-a din Liga 1. FCSB-Dinamo se va juca după pauza pentru meciurile din preliminariile CM 2022